wtorek, 11 czerwca 2013

Kocham, że ojeju... stokrotki :)

Wracam po kilku tygodniach nieobecności, zainspirowana: ♥ po pierwsze - piękną weekendową pogodą, ♥ po drugie - cudownymi miejscami w sieci, które odkryłam podczas przymusowo spędzonego tygodnia w domu,  i ♥ po trzecie - kilkoma projektami nad którymi pracowałam przez ostatni czas.
Cieszę się, że mimo mojej nieobecności zaglądałyście do do mnie, widzę także kolejne Obserwatorki - strasznie mi miło i rozgośćcie się :)
Jak już wspomniałam, ostatni tydzień spędziłam w domu z chłopakami, którzy byli przeziębieni. Pogoda nie sprzyjała wędrówkom, więc mieli szansę  wydobrzeć. Gdy w końcu wyszliśmy po raz pierwszy na podwórko, porządnie zlane deszczem przez kilka dni, urzekł mnie fantastyczny widok świeżutkich koniczynek i cudnych bielutkich stokrotek. Był oczywiście wianek i "sałatka" i owocne poszukiwania czterolistnej koniczynki - działaliśmy niestrudzenie, bo wisiało nad nami widmo kosiarki ;)
I przy okazji powstał kolejny kolaż z cyklu "kocham, że ojeju" pt."stokrotki" :)

(grafikę w prawym dolnym rogu znalazłam tu.)


8 komentarzy:

 1. Ja jestem nowa i już się rozgościłam :) Wiosna w tym roku płata figle, więc tym bardziej Twoje zielone zdjęcia cieszą oczy. Nie ukrywam jednak, że te "nowe projekty" mnie ciekawią. Czekam cierpliwie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam, zapraszam :) nowe projekty wkrótce :)

   Usuń
 2. Mieliście szczęście z tym słonkiem:) Pozdrawiam, było pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też lubię stokrotki. Pozdrawiam ciepło:)))

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...